رادیاتور بوتان – مدل Vittoria 500

رادیاتور بوتان – مدل Vittoria 500

رادیاتور بوتان – مدل Vittoria 500 دارای طراحی مدرن و جذاب ایتالیایی و بالاترین توان حرارتی هر پره و در نتیجه نیاز به پره کمتر می باشد. همچنین این رادیاتور دارای پوشش زیبا، بادوام و یکنواخت رنگ می باشد.

رادیاتور آلومینیومی بوتان مدل ویتوریا جهت گرمایش ساختمان از طریق موتورخانه مرکزی بوده و هر پره آن برای ۲ متر مربع فضا کافی می باشد.

عمل گرمایش در رادیاتور و رادیاتور آلومینیومی از طریق لوله های حاوی آب گرم دیگ است که درون آن گردش می کند و حرارت را توسط جابه جایی منتقل می کند.

کلیه رادیاتورهای آلومینیومی بوتان مدل ویتوریا دارای ۱۰ سال گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی های رادیاتور بوتان – مدل Vittoria 500:

  • سهولت و سرعت نصب
  • ترازبندی ۱۰۰% تمام پره ها به دلیل تولید رباتیک
  • انواع ترموستات و تایمر
  • استاندارد کیفیت اروپا CE

امداد پکیج شیراز به عنوان مرکز خرید قطعات پکیج در شیراز و به عنوان مشاوری برای فروش قطعات پکیج در شیراز  با در خدمت گرفتن مشاورانی برای ارائه بهترین مشاوره ها در راستای خرید قطعات پکیج شوفاژ دیواری در شیراز و خرید قطعات ایران رادیاتور در شیراز به یاری شما مشتریان آمده است . به آن دسته از مشتریانی که قصد خرید قطعات شوفاژ در شیراز را دارند توصیه می نماییم مفالات زیر را نیز در سایت ما مشاهده نمایند . قیمت پمپ ویلو ایران رادیاتور در شیراز ، قیمت پمپ گرانفوس  پکیج در شیراز ، نمایندگی قطعات ایران رادیاتور در شیراز ، نمایندگی فروش قطعات پکیج ایران رادیاتور در شیراز .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *